Detta är resultaten från Eskilscupen 2019. Se de senaste resultaten från Eskilscupen 2021 här.

Skreia/Kolbu-KK

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02006202 fr 02/08 09:40 fr 02/08 Laröds IP C F14 9 Grp 6 Skreia/Kolbu-KK 4 - 0 Qviding FIF Vit      
02004502 fr 02/08 09:40 fr 02/08 Olympiafältet 9 P15 Grp 4 Eskilsminne IF 3 - 0 Skreia/Kolbu-KK      
02007405 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Hedens IP 5 P15 Grp 4 Skreia/Kolbu-KK 2 - 3 IF Väster      
02006205 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Laröds IP C F14 9 Grp 6 Tölö IF Grön 3 - 0 Skreia/Kolbu-KK      
02002508 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Norrvalla IP 4 F13 Grp 6 Skreia/Kolbu-KK 5 - 0 HFF Stattena      
02005709 fr 02/08 15:30 fr 02/08 Råå IP 1 P14 9 Grp 12 Lerkils IF 3 - 2 Skreia/Kolbu-KK      
02006009 fr 02/08 15:30 fr 02/08 Örby IP 1 P15 Grp 4 Skreia/Kolbu-KK 2 - 3 Klippans Förenade FF      
02002511 fr 02/08 17:10 fr 02/08 Norrvalla IP 4 F13 Grp 6 Fristads GoIF 0 - 4 Skreia/Kolbu-KK      
02007213 fr 02/08 18:50 fr 02/08 Örby IP 2 P14 9 Grp 12 Skreia/Kolbu-KK 5 - 6 Växjö Norra IF 2      
03005301 lö 03/08 08:50 lö 03/08 Laröds IP A P14 9 Grp 12 Vejby IF 2 - 5 Skreia/Kolbu-KK      
03002204 lö 03/08 11:20 lö 03/08 Norrvalla IP 1 P14 9 Kvalmatch C/D 12 Kvalmatch C/D 12 Skreia/Kolbu-KK 2 - 1 Bankeryds SK      
03006005 lö 03/08 12:10 lö 03/08 Örby IP 1 P15 Grp 4 Skreia/Kolbu-KK 2 - 2 Örsundsbro IF      
03003706 lö 03/08 13:00 lö 03/08 Olympiafältet 10 F14 9 Grp 6 Skreia/Kolbu-KK 3 - 0 Ölmstad IS/IK Vista      
03010407 lö 03/08 13:50 lö 03/08 Filborna IP 4 F13 Grp 6 Skreia/Kolbu-KK 1 - 2 IFK Göteborg Blåvitt      
03006110 lö 03/08 16:20 lö 03/08 Laröds IP B F14 9 Kvalmatch A/B 5 Kvalmatch A/B 5 IFK Göteborg Blåvitt 6 - 1 Skreia/Kolbu-KK      
03007009 lö 03/08 17:10 lö 03/08 Hedens IP 1 F13 Kvalmatch A/B 5 Kvalmatch A/B 5 Eskilsminne IF 2 3 - 2 Skreia/Kolbu-KK      
04006000 sö 04/08 08:00 sö 04/08 Örby IP 1 P15 Slutspel D 1/8 Final Skreia/Kolbu-KK 3 - 2 Stattena IF      
04002201 sö 04/08 08:50 sö 04/08 Norrvalla IP 1 P14 9 Slutspel C 1/8 Final Skreia/Kolbu-KK 3 - 2 Nässjö FF      
04006004 sö 04/08 11:20 sö 04/08 Örby IP 1 P15 Slutspel D 1/4 Final Braås GOIF 2 - 1 Skreia/Kolbu-KK      
04003904 sö 04/08 11:20 sö 04/08 Toftavallen 2 F14 9 Slutspel B 1/4 Final Mariestads BoIS FF 2 - 3 Skreia/Kolbu-KK      
04002205 sö 04/08 12:10 sö 04/08 Norrvalla IP 1 P14 9 Slutspel C 1/4 Final Varbergs BoIS FC 2 4 - 5 Skreia/Kolbu-KK      
04010405 sö 04/08 12:10 sö 04/08 Filborna IP 4 F13 Slutspel B 1/4 Final Laholms FK 2 - 4 Skreia/Kolbu-KK      
04004306 sö 04/08 13:50 sö 04/08 Olympiafältet 7 F14 9 Slutspel B Semifinal Skreia/Kolbu-KK 4 - 6 P Bankeryds SK 1      
04004908 sö 04/08 14:40 sö 04/08 Filborna IP 1 F13 Slutspel B Semifinal Furulunds IK 1 - 0 Skreia/Kolbu-KK      
04006107 sö 04/08 14:40 sö 04/08 Laröds IP B P14 9 Slutspel C Semifinal IFK Berga 3 - 2 Skreia/Kolbu-KK      
Solid Försäkring Adidas Resurs Bank Forsea SP Chark Din Bil Dole Zoégas / Nestlé Fest & Tält Findus Stadium Kundpartner Coca Cola Suez Watercompany Mariapark El Pågen LA Travel Gutz Sverigesupporten.se